Лучшее рекламное агентство по безадресной рассылке
 
У даному розділі
ми розмістили матеріали,
що допоможуть вчителям фізики
при підготовці до уроків
Шановні колеги
у даному розділі ми розмістили
декілька видів поточного оцінювання
учнів на кожний урок
В даному розділі
ми представимо вашій увазі
різні методичні надбання.
 
 
»  Доброго дня
 
 

 Доброго дня, а може доброго вечора, чи ночі шановний, чи шановна колего. Якщо ви читаєте ці рядки, то ми впевнені, що ви шукаєте те, що потрібне для роботи кожному вчителю, котрий працює в школі серед підростаючого покоління і прагне зробити процес навчання цікавим, змістовним, різноманітним і сучасним.

На цьому сайті ми хочемо попробувати розмістити все, що потрібно для вчителя фізики, допомогти його учням, і не тільки. Ми плануємо на своєму сайті розміщувати не тільки свої матеріали, а надіємося на те, що нашим колегам сподобається цей сайт і вони теж захочуть поділитися своїми матеріалами, досвідом та ідеями, матеріалами та доробками своїх учнів, адже, тільки навчаючись один в одного можна зробити процес навчання більш різноманітним, цікавим і сучасним.

Наші учні – це не ми-школярі, вони інші. Вони живуть і навчаються в інший час, в іншому суспільстві, де погляди на життя, на навчання і його реалізацію зовсім інші, які диктує нам суспільство. А тому і школи, і навчання в школах не може бути тим, яке було в наш час в нашому суспільстві. А для того, щоб наші учні хотіли вчитися, навчання треба зробити цікавим і сучасним. В час, коли в суспільстві швидко набирає обертів технічний прогрес, коли техніка стрімко розвивається, вчителям, які не мають навиків роботи з технікою сьогодення, працювати в школі серед молоді, стає все важче і важче, і все більше такі вчителі жаліються на те, що учнів зовсім не цікавить навчання, їх  (учнів) нічим не можна зацікавити, нічого вони не хочуть робити. В практиці своєї роботи, ми переконалися в тому, що метод навчання «дошка-крейда-підручник» школярам сьогодення дійсно не цікавий, але якщо у підмогу взяти сучасну техніку, то ті ж учні зовсім по-іншому дивляться і на процес навчання і на предмет, якого ви навчаєте, і на вчителя в цілому.

Працюючи за вимогами учнів сьогодення, ми дуже багато витрачаємо часу на підготовку до уроку, який би сподобався учням, якого вони чекають, і на жаль, поки що рідко отримують. А від того у них і виникає апатія до навчання. Тому ми вирішили створити такий острівець серед моря інформації, де б учитель за короткий час зміг знайти все те, що йому потрібно для того, щоб створити такий урок, на якому було б цікаво його учням, щоб учні хотіли подякувати вчителеві за урок, проведений ним.

Наснаги та терпіння Вам у роботі, шановні колеги.

 
 
 

Великие тайны планеты

  
 
Логін
Пароль
 
Матеріали, що розміщені на даному сайті є інтелектуальною власністю

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов